2010 MR. OLÜMPIA LÕPPARUANNE: LÕIKJA VÕITAB!

Jay Cutler võidab Las Vegases neljanda Sandow

25. september 2010

FLEXONLINE.COM

Dramaatilises otsuses, kus Las Vegase Orleansi areenil oli rahvahulki kõvasti ja mürisemas, kuulutati Jay Cutler 2010. aasta hr Olympia võitjaks. Võit tähistas Iron Jay viie aasta jooksul neljandat kohta.

Kogu nädalavahetuse jooksul spekuleeriti, et võistlus peaks tulema Cutlerile ja Phil Heath , kusjuures nii eksperdid kui ka fännid on peaaegu võrdselt lahknenud selles osas, kes valitseb. Lõpuks trumpas Phili klassikalisi ridu Jay mass.

Kolmanda koha saavutamine oli väga muljetavaldav Filiaal Warren , kes libises oma eelmise aasta teise koha koha peal pügala. Texas Tornado piiksatas tipptasemel vormi Dexter Jackson , kes kukkus samuti ühe koha oma eelmise aasta kolmandalt kohalt.

Selles, mida tuleb pidada omamoodi võiduks, Dennis Wolf tõusis eelmisel aastal DNP-lt selle viiendale kohale ja kuue parema ümardamine oli võistluse tume hobune, Ronny Rockel .

Seitsmes koht läks Kai greene , kes oli oma parimas seisundis märgatavalt eemal. Victor Martinez tuli põlvevigastusest tagasi kaheksandaks (kaasnes õhtu kõige kõvem boos). Toney Freeman lõpetas üheksas ja Hidetada Yamagishi sai kümnenda.

202 Showdownil Kevin inglise keel tegi seda kaks järjest, kui ta kandis David Henry . Brasiilia oma Eduardo Correa kolmanda koha, Jose Raymond sai neljanda koha, Jason Arntz oli viies ja Jaroslav Horvath ümardas esikuuiku.

Lisaks täna õhtul Vegases tehtud võistlusajaloole on 12 hr Olympia võitjast 11 ( Arnold Schwarzenegger erandina) astus koos Olympia asutaja Joe Weideriga lavale võistluse 45. aastapäeva tähistamiseks.

Otsige oma läheduses asuvast kioskist täielikku aruannet kogu Olympia nädalavahetuse kohta kulturismi väljaandest nr 1 FLEX.

EELARVESTAVATE FOTODE VAATAMISEKS KLÕPSAKE SIIN!